Najnovšia diskusia
» Najnovšie archeologické výskumy na Slovensku
Ut december 11, 2018 4:35 pm pre igor1235

» Ako sa tvorí história
Ut november 20, 2018 3:43 pm pre igor1235

» Zoznam osobností Slovenov teraz zvaných Slovákov
Po november 05, 2018 9:07 am pre igor1235

» MAPY STARÉHO SLOVENSKA
So november 03, 2018 2:00 pm pre igor1235

» História a politika
St október 17, 2018 5:54 pm pre igor1235

» Česko-Slovensko, Československo, ČSSR, ČSFR, Slovensko
St október 10, 2018 12:27 pm pre igor1235

» Slnečný kult Slovenov a Staroegypťanov: Sokol - posol Slnka
St september 19, 2018 9:53 pm pre walibuk

» Sloveni, Slovenky, Slovensko, Slovenija, slovenčina, slovenský, slovenská, slovenské
St august 29, 2018 4:07 pm pre ifuri

» Na počiatku bolo More - Slovenské more a Morava
Ne jún 17, 2018 9:39 pm pre igor1235

» Sloveni v Uhorsku a R-U monarchii
Ut jún 12, 2018 3:15 pm pre igor1235

» Chronológia - resumé vývoja udalostí na strednom Dunaji
Ut máj 22, 2018 11:12 am pre walibuk

» Avari a vznik 1. kniežatstva Slovenov v Panonii
Št apríl 19, 2018 6:56 am pre walibuk

Práve je So december 15, 2018 12:49 pm

Aj keď sa administrátori a moderátori tohto fóra pokúsia odstrániť, alebo upraviť akýkoľvek všeobecne nežiadúci materiál tak rýchlo, ako je to len možné, je nemožné kontrolovať každý príspevok. Preto musíte brať na vedomie, že všetky príspevky v tomto fóre vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem príspevkov od týchto ľudí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže privodiť okamžité a trvalé vyhostenie z fóra (a Váš ISP bude o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Súhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátori tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému, kedykoľvek zistia, že odporuje týmto podmienkam. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte budú uložené v databáze. Pokiať nebudú tieto informácie prezradené tretej strane bez Vášho povolenia, nemôžu byť webmaster, administrátor a moderátori považovaní za zodpovedných za akékoľvek hackerské pokusy, ktoré môžu viesť k tomu, že dáta budú kompromitované.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložil(a), slúžia len k zvýšeniu Vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných detailov a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudol aktuálne).

Kliknutím na Registráciu nižšie súhlasíte byť viazaný týmito podmienkami.
Osobitné podmienky: Diskutujúci účastník tohto fóra berie na vedomie, že uverejnené príspevky a komentáre sú uverejňované bezplatne. Vymazanie vlastných príspevkov a komentárov, pokiaľ vyžadujú zásah administrácie, je spoplatnený sumou 10 € za každý príspevok alebo komentár, ktoré je potrebné uhradiť vopred. Čakacia doba na vymazanie je 30 dní. V prípade, že na príspevok nadväzujú komentáre iných účastníkov a požadujete vymazanie vlastného príspevku, je potrebné uhradiť poplatok za zamazanie všetkých komentárov. Ak požadujete vymazanie len svojho komentára, poplatok je 1€ a je potrebné ho uhradiť za každý nadväzujúci komentár osobitne. Administrácia môže vymazať hociktorý komentár alebo príspevok bez udania dôvodu. Tento úkon nie je spoplatnený. Administrácia môže zablokovať prístup na fórum hociktorému účastníkovi, alebo zrušiť jeho registráciu. Z dôvodu minimalizácie nákladov na prevádzku fóra svoje kroky administrácia nezdôvodňuje. Ak s týmito podmienkami nesúhlasíte, nediskutujte, neuverejňujte, neregistrujte sa. Pri registrácii použite prezývku a skutočnú mailovú adresu. Prezývku môžete časom zmeniť. Ak máte problém s registráciou, môžete sa prihlásiť cez Facebook - kliknite v registrácii na TOPIC´IT Po prihlásení môžete svoje facebookové meno v nastavení užívateľa trvale zmeniť na hocijakú prezývku.