Najnovšia diskusia
» Pôvod Slovanov z pohľadu západných genetikov
Registrácia EmptyŠt apríl 11, 2019 8:24 pm pre Valamir Magyár

» Pôvod človeka
Registrácia EmptySt apríl 10, 2019 8:57 pm pre igor1235

» Česko-Slovensko, Československo, ČSSR, ČSFR, Slovensko
Registrácia EmptyPo marec 25, 2019 10:11 am pre igor1235

» Slnečný kult Slovenov a Staroegypťanov: Sokol - posol Slnka
Registrácia EmptyPi marec 22, 2019 1:37 am pre Peter Per.

» História a politika
Registrácia EmptyPi marec 15, 2019 8:42 pm pre igor1235

» Metodov hrob
Registrácia EmptySo február 09, 2019 2:35 pm pre igor1235

» Svätoplukov hrob
Registrácia EmptyPo február 04, 2019 11:35 am pre Adam

» Ako sa tvorí história
Registrácia EmptyNe február 03, 2019 8:31 pm pre igor1235

» Dejiny Veľkej Moravy – hanba slovenskej historológie, časť III.
Registrácia EmptySt január 16, 2019 7:14 pm pre Adam

» Sloveni, Slovenky, Slovensko, Slovenija, slovenčina, slovenský, slovenská, slovenské
Registrácia EmptyUt január 08, 2019 7:09 pm pre ifuri

» Kračún, Koleda, Koľada, Gody, Štedrý večer, Vianoce - oslava zimného slnovratu
Registrácia EmptyPi december 28, 2018 7:27 pm pre Jas

» Pôvod Slovanov
Registrácia EmptySt december 26, 2018 2:21 pm pre igor1235

Práve je Št apríl 25, 2019 1:59 pm

Aj keď sa administrátori a moderátori tohto fóra pokúsia odstrániť, alebo upraviť akýkoľvek všeobecne nežiadúci materiál tak rýchlo, ako je to len možné, je nemožné kontrolovať každý príspevok. Preto musíte brať na vedomie, že všetky príspevky v tomto fóre vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem príspevkov od týchto ľudí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže privodiť okamžité a trvalé vyhostenie z fóra (a Váš ISP bude o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Súhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátori tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému, kedykoľvek zistia, že odporuje týmto podmienkam. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte budú uložené v databáze. Pokiať nebudú tieto informácie prezradené tretej strane bez Vášho povolenia, nemôžu byť webmaster, administrátor a moderátori považovaní za zodpovedných za akékoľvek hackerské pokusy, ktoré môžu viesť k tomu, že dáta budú kompromitované.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložil(a), slúžia len k zvýšeniu Vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných detailov a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudol aktuálne).

Kliknutím na Registráciu nižšie súhlasíte byť viazaný týmito podmienkami.
Osobitné podmienky: Diskutujúci účastník tohto fóra berie na vedomie, že uverejnené príspevky a komentáre sú uverejňované bezplatne. Vymazanie vlastných príspevkov a komentárov, pokiaľ vyžadujú zásah administrácie, je spoplatnený sumou 10 € za každý príspevok alebo komentár, ktoré je potrebné uhradiť vopred. Čakacia doba na vymazanie je 30 dní. V prípade, že na príspevok nadväzujú komentáre iných účastníkov a požadujete vymazanie vlastného príspevku, je potrebné uhradiť poplatok za zamazanie všetkých komentárov. Ak požadujete vymazanie len svojho komentára, poplatok je 1€ a je potrebné ho uhradiť za každý nadväzujúci komentár osobitne. Administrácia môže vymazať hociktorý komentár alebo príspevok bez udania dôvodu. Tento úkon nie je spoplatnený. Administrácia môže zablokovať prístup na fórum hociktorému účastníkovi, alebo zrušiť jeho registráciu. Z dôvodu minimalizácie nákladov na prevádzku fóra svoje kroky administrácia nezdôvodňuje. Ak s týmito podmienkami nesúhlasíte, nediskutujte, neuverejňujte, neregistrujte sa. Pri registrácii použite prezývku a skutočnú mailovú adresu. Prezývku môžete časom zmeniť. Ak máte problém s registráciou, môžete sa prihlásiť cez Facebook - kliknite v registrácii na TOPIC´IT Po prihlásení môžete svoje facebookové meno v nastavení užívateľa trvale zmeniť na hocijakú prezývku.