Najnovšia diskusia
» Pôvod Slovanov z pohľadu západných genetikov
Registrácia EmptyPi január 22, 2021 9:51 pm pre walibuk

» Co je Država
Registrácia EmptyPi január 22, 2021 8:31 pm pre walibuk

» Velká Morava v súvislostiach podla prameňov
Registrácia EmptyPi január 15, 2021 1:25 pm pre igor1235

» Najnovšie archeologické výskumy na Slovensku
Registrácia EmptyUt december 29, 2020 6:00 pm pre igor1235

» Kračún, Koleda, Koľada, Gody, Štedrý večer, Vianoce - oslava zimného slnovratu
Registrácia EmptyUt december 22, 2020 12:50 pm pre igor1235

» Ako sa tvorí história
Registrácia EmptyUt október 13, 2020 5:51 pm pre igor1235

» Záhada nápisu na Velestúre
Registrácia EmptyPo júl 20, 2020 8:42 am pre TherioN

» Sloveni, Slovenky, Slovensko, Slovenija, slovenčina, slovenský, slovenská, slovenské
Registrácia EmptyPo apríl 27, 2020 1:16 pm pre igor1235

» Svuentiepolco Rex Sclavorum et Hungarorum, teda Kráľ Starých Slovákov a Maďarov.
Registrácia EmptySt apríl 01, 2020 7:51 pm pre ifuri

» MAPY STARÉHO SLOVENSKA
Registrácia EmptyUt január 07, 2020 1:52 pm pre igor1235

» Pôvod človeka
Registrácia EmptyUt november 19, 2019 7:50 pm pre Adam

» Ako sa bojovalo
Registrácia EmptyUt jún 04, 2019 11:37 am pre igor1235

Práve je Ut január 26, 2021 8:43 am

Aj keď sa administrátori a moderátori tohto fóra pokúsia odstrániť, alebo upraviť akýkoľvek všeobecne nežiadúci materiál tak rýchlo, ako je to len možné, je nemožné kontrolovať každý príspevok. Preto musíte brať na vedomie, že všetky príspevky v tomto fóre vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem príspevkov od týchto ľudí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže privodiť okamžité a trvalé vyhostenie z fóra (a Váš ISP bude o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Súhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátori tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému, kedykoľvek zistia, že odporuje týmto podmienkam. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte budú uložené v databáze. Pokiať nebudú tieto informácie prezradené tretej strane bez Vášho povolenia, nemôžu byť webmaster, administrátor a moderátori považovaní za zodpovedných za akékoľvek hackerské pokusy, ktoré môžu viesť k tomu, že dáta budú kompromitované.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložil(a), slúžia len k zvýšeniu Vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných detailov a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudol aktuálne).

Kliknutím na Registráciu nižšie súhlasíte byť viazaný týmito podmienkami.
Osobitné podmienky: Diskutujúci účastník tohto fóra berie na vedomie, že uverejnené príspevky a komentáre sú uverejňované bezplatne. Vymazanie vlastných príspevkov a komentárov, pokiaľ vyžadujú zásah administrácie, je spoplatnený sumou 10 € za každý príspevok alebo komentár, ktoré je potrebné uhradiť vopred. Čakacia doba na vymazanie je 30 dní. V prípade, že na príspevok nadväzujú komentáre iných účastníkov a požadujete vymazanie vlastného príspevku, je potrebné uhradiť poplatok za zamazanie všetkých komentárov. Ak požadujete vymazanie len svojho komentára, poplatok je 1€ a je potrebné ho uhradiť za každý nadväzujúci komentár osobitne. Administrácia môže vymazať hociktorý komentár alebo príspevok bez udania dôvodu. Tento úkon nie je spoplatnený. Administrácia môže zablokovať prístup na fórum hociktorému účastníkovi, alebo zrušiť jeho registráciu. Z dôvodu minimalizácie nákladov na prevádzku fóra svoje kroky administrácia nezdôvodňuje. Ak s týmito podmienkami nesúhlasíte, nediskutujte, neuverejňujte, neregistrujte sa. Pri registrácii použite prezývku a skutočnú mailovú adresu. Prezývku môžete časom zmeniť. Ak máte problém s registráciou, môžete sa prihlásiť cez Facebook - kliknite v registrácii na TOPIC´IT Po prihlásení môžete svoje facebookové meno v nastavení užívateľa trvale zmeniť na hocijakú prezývku.